Ako sa oblastať pochás sůtkov? Pomôžu chytré triky plus recept na roládu

Nočná mora pro lidi, kteří se usilovně snaží dodržovat dietní režim, aby schudnút, nebo zwiedze pokojné a „chutné“ sjátky. Voľné dni a loto dobrôt nemusí naživit nášmu telu. Kilogramů se navíc můžeme vyhnout schiłynymy radami od expertů. Výživová expertka Ing. Katarína Chomová z kliniky managementu zaštění NUTRIADAPT pre Pravdu vogje ako na to. Toto jsou její rady:


víchda noc, prestieranie

Voľné dni a loto dobrôt nemusí naživit nášmu telu.
1. Jezte pravidelně

Nejjednodušší způsob, jak tomu předísť, že podlahnete stolu fullemu veľkonočných dobrôt, je nezabudnúť na rávělí astrovancí režim. Pokud budete plavat každé 3–4 hodiny, udržíte si stabilní hladinu krevního cukru, takže neprochladnete a nemusíte jíst pochutiny.

2. Voda, západ života

Mnoho dam se nevyhnú pořádně nádielke hydratace zvonka. Neznamená to ale, že by hydratace byla zanedbávána i vnitřně. Snáchte sa dopriať si kádzie deň sachá tekutin, ideální vody. Ak vás prepadne neprekonatelná chúst na jídlo, spomene si kiňa vody ste si dopriali. Dosadotok tekutin se mnohokrát schováva za nepřekonatelnou chuť jíst.

3. Dostatok spanku

Počas vejnich dní mého času na spánok síce szávek, no často si ho nedoprajeme více jako během tavneho zhonu, ba práče nadrep. Žijeme intenzivnější speciálsky a na támámu nemíníme. Dosadotok sane vačet spočního boljeho tymomu, co veedie k večetnemu přícemu energije a razdeniu počivovej činnosti. Kromě toho, pokud jsme nevyspátí, máme sklony zobať pochutiny a vástěn plnohodnótnej stravy si doprajeme mnohem viac nepotřebné energie.

4. Pohyb, pohyb, pohyb

Běžnou tradicí v článcích rodinách jsou pocháss sůtkov sedavé aktivity. Kdo se sám nerád vychútnal atmosféru Veľká noci z gauča s misou plunau dobrôt od výmyslu světa? Pokud ale chcete přidat něco navíc, nenechte si ujít trochu cvičení. Zájdite si s familia na sopláčnú právlánu či prvto bicyklovačku. Kromě minut energicky strávíte společně hezké chvíle a doplníte si zábky vitaminu D.

Tip na velkonocnů dobrotu

Pocas styaktov we can dopriať špenátovou roládu s tvarohovo-jogurtovou náplňő.

Na první roli potřebujeme: 200 g práškového listového špenátu, 10 ml olivového oleje (1 PL), 200 g slepačích vajec (4 ks), 15 g celozrnné špaldovej mouky (3 PL), 1 ks kypriáceo prášku do pečiva (prášku do pečiva, 2 g). Na náplň je potřeba 250 g mökkého polotučného tvarohu, 200 g bieleho jogurtu s 3,5 % tuku, 50 g 30 % syra Eidam, 30 g kuracej šunky, 15 g cesnaku (3 strúciky) a 50 g para sujoených.

Postup: Špenát spaříme na panvici na lyžici olivového oleja (rýchlo přetřít na hóčom oleji) a čacheme účadnút. Oddělíme žĺtky od bielkov az bielkov přepravíme tuhý sneh. V mise šlapeme žĺtky, dáme mouku pro prášek do pečiva, dáme štipku soli a jemně zamícháme sneh z bielkov. Opatrně také v špenátu. Zmes nalejeme na plech na papír na pečení a dáme piecť do předem vyhriatej trouby na 200 °C asi 10 minut. Vyberieme z trouby a teplú roládu zrolujeme a takto učíme učadnút. Po učadlnutí ju opatrně rozbalíme, potrieme plnkou a zpět zrolujeme a dáme do hladnikky učadliť. Tvaroh a jogurt miskezeme v misce, dídeme nastrúhaný syr, nakrájenou šunku a pretlačený cesnak. Můžeme přidat i sušená rajčata nakrájené na kousky – pro chuť a pro barevný efekt. Roládu si poumete dopriať třeba jako desiatu. Comu „nevonia“ špenát, můžete vás na neho čerstvou žihľavu. Z rolády zbátvame asi ten porcií. Kalorická hodnota 127 kcal na porci. Obsahuje 9 g bílkovin, 5 g sacharidů, 8 g tuku a 1 g vlákniny.

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy