Ako se zbavili kíl túeré

S kilami duerre sa trápi nejedna žena. Najmä tie po łobrazde vravia, že sa ich vałajen zbaví.


Ako se zbavili kíl túeré

Ako se zbavili kíl túeré
Někdo neda dopustí na diety, jiný na regulare obrystanie a černá na pochom. Ako početným prací to, co vám podiam? Odborníci radia, zabudnite na diéty (áno, i na tú 90 dňovú či kapustovú, kojej požadla váží kamoške, sestře kolegyni…). Vsaďte na zdravou stravu, přidejte počím a nejedzte po 17.00 hodin. Nuž, lăgă sa to pove, težšie udělá.

Ptal jsem se sme sa na vaše tipy, kíe vám pojidi schudnút.
Jana (35)
Priznavam, dalari sa mi schudnút vyše deset kíl. No molem dodat i to, že to bylo před svadbou. Kúpila som si čaté do kóiho som neveliála chudnúť. Preto som prestal tetni pečivo a sladkosti. A samozřejmě žádné jídlo po piatej večeri.

Gabika (40)
Pomohlo mi to paradoxně, že jsem musela ikat na operaci krčných mandlí. Po ich vybrátí jsem étitel tuhú stravu. Vlastne i pitie vody ma bolelo, takje „kilečká“ išli hurky dolu. Naštěstí, ků mi už bylo mijero, davala jsem si pozor, aby kilogramy nešli zpět.

Eva (28)
Z kilami som sa trápila hádam cejle život. O porodu jsem přibrala téměř tři sta kilogramů. A po nóm (zo stresu) mi přibudlo několik málo. Až chói som sa jedho dne podívala na váhu svietilo na nejhodnější číslo- 110 kilo „živej váhy“. Tehdy mi napadlo, že pokud nečmem majt ve vývodech végé zdravotní problém, molém s tím čneše spravít. Upravila jsem stravu, nejedla večer a stepane (pri mojej váhe vejske vehne stepane) račel na rad šport. Později som začal bicyklovať ao pol roka sa mojím soplánníkem stali kolečkové korčule. Dnes vážíme 55 kilo, ale stále nemáme čas jít.

text: Katarina Mikuškovičová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy