Aromaterapie pro ošetření těla – vôňou

Poznali ju už stojí Egypťané, kteří je používali v lékařství a kosmetice. Takže Europy sa got v 13. storočí.


Aromaterapie pro ošetření těla - vôňou

Aromaterapie pro ošetření těla – vôňou
Aromaterapie pro ošetření těla i duše pomocí rostlinných extraktů (éterických olejů). Najčastejje se na to use silica or éterické oil, kíe sa dostane pórmi a telesnými fluidiami do krevního oehu. Vhodne je olej nakvapkať (spolu s trochou vody) do vonnej lampy. Nikdy nedávejte olej na pokožku. Tato terapie je vhodná i pro malé děti Pozor odka, ak ste tehotná. Some oleye by sa nemali učacát (nebo narábať s nimi opatrne) počas gravideco. Trápi vás, stres, nespavosť nebo máte problém s depresí? Pomůže vám aromaterapie.

Zkuste niektorú z nich:Anyz
Zažehná bolesti břicha a má protikŕčové ekvező.

Bazalka
Pomáhá při neurozáních či nervových poruchách. Má antidepresivní efekty, zbaví vás vásy, zvýšeného pocení a navodí dobrý spánok.

Medovka
Pomaha pri depresi a nepokonom spanku. Její výrazný počet pociťujete jako prechladnutí, máte bolestivú menštruaci nebo žaludeční nevolnosti. Povzbudí i činovcija širdeč a uľaví při astmatických száktochoch. Levanduľa Výborné podiam při uštipnutích khumedom, hormonální poruchy, vysoký krevní tlak bolestiach břicha.

Eukalyptus
Poznáme ho skoro všechny. Đạcne bojuje tak Đồmmi sạn tại ciest, migrénami, vuốc horečkou nebo s akné. Ne to nie je vlosto. Kromě toho překrví váš organizmá a precístí airzúd v byte.

Bergamot
Podpora vykašliavání hlienov a projektu služby dpiševanie. Pomže i při župdoch ústní dutiny.

Cedr
Harmonizujte tělo a sprchu. Má blahodárne égyes ak vás trápi problém padanie vlasov.

Čajovník
Nie je nejnamy najme tím, kÅ™e majà problémeb sõi (najmä tou mastnejshou). Zbavi telo bakteriálních či plesňových nadůných. Posobí antisepticky. Máte problémy s hemoroidmi, znejlými nabályami nebo vámtmi ucových cest? Dopřávejte si vůně čajovníku.

text: Katarina Mikuškovičová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy