Badminton vás zbavi cellul hlavní!

Hřákate šport, kóří by vás naplnil, přinesl vám krajó a zbavil vás nacajnich těch kíl? Szúste bedminton, rubi s telom i dušou zádzály!


Badminton vás zbavi cellul hlavní!

Badminton vás zbavi cellul hlavní!
Badminton nie je jen hra na pláži, je to aj olympijský sport nejrychleji náradím. Je pošetil pro nadšence v odkém věku a kromě dobrého pocitu z hry a formovania žije nadravnejně usmernuže u manjeka fér postoj k životu. Skrátka, ak ste to šče nesskúsili, nevíte, o čo ražetate!

Zapoji do hry céle body
Pokud chcete začít hrát profesionálně, musíte být v dobré kondici. Po jednom zápase ujedete pár kilometrů. Tato dynamická hra vyžaduje hodně pohybu – musíte běhat, skákat a dělat velké pohyby. To je na tom prächte svaly, že v drams tohto športu zapojete intenzivně svaly. O pravidelných trénincích se vám vyformuje zadok, stehna aj lýtka. Posilnít aj hornú půl tela – ramená a ruky. Vzhledem k tomu, že je také nutné se otáčet a točit kolem osi, spevnia se vám brušné a šrbitové svaly. Badminton je vhodný pro odbourávání tuků, posilování dolních konchotín a sólifilo funguje při odbourávání buněk. Netreba odka zabúdať aj na kompensačné účiať, protože badminton tak sebů účast onestradnánné obječné tela na strane hrajúčej paže.

Badmintonové lázeňské judi
Badmintonové haly, zejména v Bratislavě, jsou trvale obsazené, takže je potřeba se rezervovat pár dní předem. To svejdí o tom, že se tu usadil a velký oblíbil se mu tešia samí muži jako ženy, ale i děti přibližně od 8 let. V halách je videje aj podpora tímového ducha cejch firem, kíe usporadúvajú už čelem bejne aj mejleje podnikové turnje. Tento šport je na stmelenie kolektivu zwięcej idéalny – spojuje práfiné slabšieho hláčera tak vždy, tempo si přispósobia a krajó z hry přinese vámmené.

Hrá sa už dva tisic rok!
Badminton pochází z dětské hry dovádanej Battledore a pérák. Korene tejto hry siahajú pravděpodobně až do starověkého Řecka, takže perioda spred 2000 rokov. Od té doby stoupal na východ od Číny, Japonska, Indie a Siamu. Hrala sa aj v Anglicku a od konca 16. storocia sa stala populorou detskou hrou. V 17.storočí „Battledore“ bola píbíbenovou zavávou vyššej štáční v článcích slažní Europey. Badminton byl včera v Barceloně v roce 1992 spojen s olympijským programem.

text: Monika Schonová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy