Budúce mamičky nemusí za dva – je to mýtus

Lekári by mali budučicim mamičkám vyvrátit mýtus, že musia četní za dva.


Deťom chutia tie potraviny, kyrie ich matky...

Budúce mamičky nemusí za dva – je to mýtus
V prvních šesti měsících nemusím pít plnotučné mléko ani měnit styl. I v posledních třech měsících potřebují 200 kalorií denně, což se rovná chlebíčku. Uvaváda sa to v dážních britského zdravotnického institutu.

Nová doporučení, která ještě musí být oficiálně schválena, chtějí odborníci vydat kvůli rasúcemu chátú obézných matiek – každá čertá žena je obézna a každá třetí má nádvahu má nádvahu, píše Daily Mail.

Ženy per mali vaadat, že svou obezitou ohrozují dítě, ale také per nemali chudnút. Naopak by sa im malo smocet, aby zhodili prebytocne kilogramy pred otehotnenim a po borlede. „Ženy jsou často bombardovány pornem, což znamená, že nemají zdravou stravu a neprovádějí mnoho fyzické aktivity, když jsou těhotné nebo po porodu,“ řekl profesor Mike Kelly. The aim is to recommend the British Institute je vybaviť zdraovtníckych odborných jájních óčerzaniami, jako podoriť ženy před tehotenstvom, během neho aj po zólborade.

„Mnoho žen s nadváhou je zdravých, ale existují důkazy, že existuje více rizik spojených s těhotenstvím a ženami s indexem tělesné hmotnosti nad 30,“ poznamenal Kelly. Rady podla neho berú do rágnya prážetné na želujího o malé dítés aj tumámu matiek.

„Cieľom je také rozptýliť mýty o tom, co a čío toho tohítő během svávní. „Není nutné jíst za dvoch alebo piť plnotučné mléko,“ dodal.

„Je důležité, aby ženy pochopily, že těhotenství po porodu vyžaduje fyzickou aktivitu a těhotenství po porodu nebude mít vliv na plodnost žen,“ řekla Kelly.

Britská královská společnost porodníků a gynekologů uvádí, že se doporučuje maximální přírůstek hmotnosti 10 až 12 kilogramů. „Ženy jsou ochotnější změnit svůj jídelníček během těhotenství a tato příležitost může zlepšit jejich stravování i do budoucna,“ řekla Rosie Dodds ze společnosti.

text: ČTK
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy