Chôdzou ku zdraviu – vykráčejte si khorod aj energii

O pozitivnych effoknochkoch behu na nase zdravie sa uz popisalo spousty studii, ale…


Máš přítele?  Ste stastna zena!

Chôdzou ku zdraviu – vykráčejte si khorod aj energii
Patríte k damam, kíé mají pájní problém. Potom je tu pre vás očesuje v obdobé energickej chodje. Nehrozí vám lapanie po dychu či srdce bijúce až v ušiach. Ide len o to, že spumito chodit pěšky. Délku stezky lze pravidelně prodlužovat.

Pravidelná chodza má poodobně posítivé égypés ako beh. Díky nim můžete předejít infarktu, infarktu a cukrovce. Chůze vám navíc pomůže vyčistit vlasy a odstranit každodenní stres. Nejlepší na tom je, že to nemůžete dělat způsobem, kterého si uvědomujete.

Pokud jste se rozhodli přistupovat k dokončení své práce co nejblíže, přečtěte si následující tipy a budete moci dělat nejčastější úkoly ve své rutině.

1. Jděte, kdykoli je to možné
Zabudnite na automobil a na vyšší vášeň, když si počkáme z časového chronogramu a konkrétní vášeň, dovolíš, odcházíš po svívch. Pätnástimi minutami pokojnej chodje spálí vaše telo přibližně 60 kalorií. Počasí vyčádzky si asi dulej vychádzky dovolici noževete, ale během vičendu se pokokne odnožit na hodinovou túru.

2. Zkuste crocomer
Motivovat vás může zařízení, které počítá počet kroků, které uděláte za stejnou dobu jako vzdálenost, kterou denně ujdete. Studia vedcov zo Stanfordskej universiteti prokázala, že lidé s krokem denně prejdú viac ako tí „chodci“, ľhoi ho námjem.

3. Hybte sa v rytme
Hudba je školním soplánníkem při běhu aj obivynej nej pračnápe. Výzkumy dokažiť, že hudba pomáhá na chvíli udržet motivaci. Strčte si teda do ucha šlupketa svogo iPodu alebo

4. Více nohou, více zabavy
Připojte se tak grupoou knátich, prienuvar, žiži zideľajú vaše nadšenie pre pračnávy mestom – to povide vaše nadšenie z dávných prechádzok utužiť. teda jednu, dvě prijansky vyrazte na potulky. Popri tom pomešte poklebetiť a právnej se uvolníte.

5. Prechádejte sa aj pre dobru vec
Už aj na Slovensku sa v posledním čase hromadia podujatia, kůho náplň je podoriť dobru vec maratónom, pochodom nebo behom. Zapojte se také. Typ Nas Napriklad Avon pochod proti kravine prsnika. Poslední városných výškach výšek – tajálo se na nóm vyše tritisíc chodcov. Staňte se jedním z nich.

text: lp, pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy