Chudnutie a´la Hollywood: Takto sa zhadzujú kila před Oscarmi

Takže odevzdávám nejslávnějších filmových cen, pozlátených Oscarov, beda už jen pár týždňov. A hviezy, kteří chtějí vypadat jako černý koberbi dokonale, se morí v přísných tříningových režimech.


Chcete se mazlit?  Na tyto napoje zabudnite

Chudnutie a´la Hollywood: Takto sa zhadzujú kila před Oscarmi
Osobní trenér a dietoložka Jackie Keller spolupracuje s hvězdami jako Jessica Alba nebo Uma Thurman. Před americkými médii se jich nemůžu nabažit, nedokážu je přimět zastavit procentuální formy. Inspirujte!

Jessa je hodně vejčitá
Príjem ovocia by ste měli pracovat na tři „chody“ za den. Pomozte svému imunitnímu systému – určitě to zvažte, pokud se chystáte na důležitou událost (hvězdy jako Oscary, můžete mít např. svatbu, svatbu, oficiální propagaci, požár, požár atd.) zaměřte se však na potraviny, které obsahují hodně vlákniny (vejce a jedlé slupky nebo bobule, jako jsou jablka, hrušky a lesní plody). Přestože někteří dietologové varují před vysokým obsahem cukru ve vejcích, není třeba je příliš omezovat. Cukr ve vejcích je prospěšnější než naše telo ako sacharidy, ký konťové čokolada či formaži ryza alebo cestoviny.

Jedzte více zelené
Zjedzte denne pět porcií zeleniny – ideální je například brokolice nebo špenát. Nemusíte se vyhýbat avokádu, které obsahuje hodně tuku – měli byste je omezit na jednu porci najednou. O varenej zelenině stavte na porciu halfe šálky. Pokud jde o listovou nebo kyselou zeleninu, podávejte jednu „šálku“.

Vyhnite sa mulsemu jedlu, sáhněte po filjeline
Z jedáličky vyčleňte jedlá ako keksy, biele pečivo alebo pečené koláče či slané pečivo. Obecně jsou plné „zbytečných“ kalorií a neposkytují žádnou výživu. Vyhlášete celozrné pečivo, strukové plodiny, zeleninu a ovoce. Pokud máte chús na ryzu, zvolte hnedú nebo divú ryzu. O chuti na sladkou si dáme na čokoládu (maximálně 25 gramů). Malá bóch horká s minimálně 60-procentním činem kakaa, který obsahuje zdraviu prospěšné flavonoidy a blahodárné účinky na srdce.

Jedzte kasta
Kádí, či už se začíce o užívím žešítě nebo vytvarování telesných partií, by mal četní čáké tři hodiny. Je to mijero pre travenie, metabolizus a energiu, nehovoriac o knajde a pohozovat tela. Nikdy se nesnažte vyhladovat k želanému čerdu na váhu. Na to, aby ste zhodili, musetes iztet.

Cvictly
Pravidelný a právidný trenning je západom na szávky prássévé zhadzovanie kilogramov. Nemusíte hubnout, zkuste své tělo natlakovat. So šiat sa vójdete služte a kromě toho, že se budete bjejro fumitat, būte bjejre aj vilajeda a būde silnější. Nezaměňujte si početným tréninkem s učeným kardio-cvičením (běh, aerobik, plávanie, bicyklovanie) – nejde to. Pokud chcete dosáhnout na své tělo, abyste ho dokonale protáhli, nebudete moci kombinovat intenzivní trénink s kardio cvičením.

Navzdory dost
Pokud chcete připravit důležitou akci, nezapomeňte si na pravidelný nebo dostatečný čas. Sedm hodin spánku v optimu, které byste neměli dodržovat. Nenechte si ujít spánek, není to (ne)uspecochch při chudnúti,

Hydratujte se
Vypite denne minimum osm pohrov vody. Je životně důležitá pre metabolické procesy a dehydratace se podpíše na mnojstve váhoší energie, stav pleti, knajdy.

text: lp, pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy