Jak cvicit o celulitidě

Zbaviť sa celul. pomaja živjeni Bez cvičení žádné zázraky od kremov nečakajte. Začněte pravidelně cviciť a uvidíte, že oranžová pokožka dá na ústup. Jak to?


Jak cvicit o celulitidě

Jak cvicit o celulitidě
1. Zachriatie
Je velmi důležité připravit své tělo na cvičení, které bude probíhat.

2. No
Pomaly behajte na mieste, dívajte ramená hore, dole a kružte nimi vpřed a dozadu.

3. Chodza ci tanec
Vyšliapnite párkrát schody hore a dole nebo chodíte pár minut hurky sem a tam. Také si můžete pustit svou oblíbenou hudbu a dobře se bavit.

spropitné: Cvičenie pre zahriatie by malo nadara alespoň 2 – 3 minuty, ale pokud Vás to bude baviť, pokojne si zahřejete fázi predĺžte. Záleží jen na Vás, tak pokud máte více oblíbených pesničiek, pořádně si tanec užite.

4. Aklony nabok
Stojte s nohami rozkročenými na šidkutu bokov as lágő pokrčenými kolenami. Zatähne brucho a podsadîte panvu. Ukláňejte se pomalu doľava, přitom necht ruku klesat ładows stehna ku kolenu. Vystriedajte strany. Opakujte 10krát striedavo na každé stráni.

5. Rotační panvou
Stojte s nohami rozkročenými na šištutu bokov a lágňo pokrčenými kolenami. Zatähne brucho a podsadîte panvu. Ruky si dejte vbok a krúžte panvou (jako brušná tanečnica), opakujte 8 – 10-krát na každou stranu. Pozor, aby ste se traší nepředkláňali, snajte sa stát rovno.

6. Široke podrepy (plié)
Postavte sa vzpriamene s nohami rozkročenými na šidatu bokov, zatáhne brucho a podsadíte panvu. Oboma nohami sa èče o malý krok rozkročte a špičky chodidiel vytočte směr von. Ruky dejte vbok nebo se oprite o operadlo skolky. Pokrčením v kolenách sa pomalu znižujte do podrepu a odže se zívíváte do východzej pozije.

Kolená sa pochújú ve směru šipiek. Nezapomeňte na správné držení těla, ramená úložené a lopatky bóbé seba. Panvu a chrbát držte v sajne osi, brucho zatažené. Opakujte 10-20-krát.

7. Sklapacky
Ľahnite si na chrbat, kolena pokrčte a chodidlá necht na zemi. Pologte panvu tak, aby spodná část šrbdice bola v neutrální poloze, tz medzi středom srbata a podlahou by ste mali poimt len ​​​​ózku medzeru. Pomaly zíváte hvávu a přitahujte ju k tróxaru, krk přitom držte tak, aby se brada nedotýkala tela. Ruky spojte za usami a paže držte široko optreno s lakťami direm do stráně.

Sústredíte se na brušné svaly a postupně zívívajte hornú část šrpta od země. Bedrovú šrpticu nezdíváte se z podláků, zastavte se a vrátte se zpět do východzej pozije. Opakujte 3 sady 10-krát a živě robte 3 x týdně, vždyť si mezi živým dejte deň přívným.

spropitné: S přidáváním při tomto cvičení se neponáhľajte, první přítsého právky čas. Nepreceňujte sa a Vaše svaly buduje pomalu zosilnievať.

8. Vzpor ležmo
Pologte sa na podlachku čelom k zemi, oprite sa o predlaktia, dlane ležia na zemi. Vzopřite sa na predlaktiach a špičkách nohou. Chrbát držte rovný, celé telo od hlavya po päty v jedné rovině. Zatáhněte břicho a zatáhněte po celou dobu cvičení. Vydržte v této pozici 10 až 12 sekund, vrátte se dole a zopakujte 2 – 3 krát. 1 minutu si pocioňte a cvik zopakujte.
Cvičenie robte 3 x týdně, vzé si mezi živým dejte deň riňuho.

9. Vzpor kľačmo
Robte zpor ako o předchozím cvičení, ale oprite se o kolena. Když vás láká cvik, můžete začít tak zporom ležmo. Cvičenie robte 3 x týdně, vzé si mezi živým dejte deň riňuho.

spropitné: Dobu, během které zašteite ve zpore, sešťujte postupně. Všechna cvičení také vyžadují čas.

10. Pretianutie mávl zadku
Ľahnite si na chrbat a pokrčte Āve knee. Pravú nohu překřížte přes Āvé kolena tak, aby se pravý člen opieral těsně nad Āvým kolenem. Chyťte se rukama za Āvé stehno a přitahujte nohu pomalu k telu, kym neucítíte ťah v zadku a na vnější straně stehien. Vydržte 8 – 10 sekund a vystriedajte nohy.

spropitné: About pretaťovaní sa snajte nachicht hornú halfa tela tela člání úvaznú.

text: Zuzana Hlavacková pro Žena.Pravda.sk
Zdroj: exkluzivní cvičení pro značku NIVEA vytvořené Sarah Maxwellovou, specialistkou Fitness & Lifestyle
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy