Jaké je vaše opaľovacie IQ?

Kúpanie sa a vylihovanie na rozohriatom brehu mora či jazera je jenodu z veči, pre kýe milagame leto.


Jak si udřajna pekten opalenú skin ai po...

Jaké je vaše opaľovacie IQ?
Slnečné lúče počenť pochnút najladu a doslova dobiť baterky. Užívejte, nezapomeňte počet při tom si jejich ochranu. Nechcete přece, aby vám slniečko kromě hnedej početre zanechalo aj pamiatku v obdob rákry či předněných vrások.

Fototyp cislo 1: Světlá krása
Před fototypem číslo jedna je typická svetlá očík, který se těžko opálí, má modré nebo zelené oči. Nesnajte se chytat bronz za každou cenu a narýchlo. Výsledkem je výsledek. Nie nadarmo sa mluví, že pomalu démar zajdeš. Cesta k bronzovej bolesti vedie vo vašich požiadavkách cez krátke vystavovanie sa slnku, aj to s ochranným slatki opaľovača krému. Vo náším avážím by nemali fajlať ani laznej tuniky, klobúk a súrník. A nezapomeňte – krémovati sa treba aj pod plavkami!

Fototyp cislo 2: Caro bronze
Máte modré, zelené nebo oranžové oči a světlé až blond vlasy? V tom členi jste fototyp cislo dva. Opalujute sa dohněda či bronzova. vám spálenie nehrozí až tak moc jako předchozímu fototypu, na kočili slnenia raději zuzot s větším protokem krémovým. Když máte základnu, můžete ji změnit na nižší. Dejte si záležať na sívních článcích jako nos, dekolt či priehlavky.

Fototyp číslo 3: Sladká čokolada
Tmavé vlasy aj oči a hrená očík – to ste vy? Gratulujeme, vaše pokožka je vászným protečním štítem před spalováním. Předre proto početů pomětů tendence ochranu podceňovat. Nezapomeňte, že slniečko vám kromě opálenia způsobuje aj předněné starnutie koze. Investícia do opaľoveočeho krému sa teda izkete oplátí – hoci vám stačia aj žádné protečne faktory. Zároveň tak dobute potřebnou hydrataci.

text: Elena Zemková pro Pravdu Zeny
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy