Nech je DELI podlas teba!

DELI vyhlasuje soutěž o novou príchuť na www.delicukraren.sk.


Nech je DELI podlas teba!

Nech je DELI podlas teba!
Bratislava, 20. března 2010 – Ste fanušikom statinky DELI? Nyní máte nejáknújší si DELI podle váho představ. Prédre vy sa pomosé astatio com tvor nové příchute DELI! Na www.delicukraren.sk se rozbíhá ščešť o novou príchuť statykinky DELI. Popustte uzdu svoi fantasi, ídadom sa medze nekladú!

Ako sa pomeje zapojte? V prvním kole soutěže, které se koná na konci června, se zaregistrujte na www.delicukraren.sk a dejte svůj originální design na novou DELI príchuť. Můžete také hlasovat pro niektorú z už zadaných příchutí, která je vám blízká. Príchuť s nejvyšším počtem hlasů automaticky postoupí do druhého kola mezi TOP 5 nových DELI příchutí. Urmás four príchutes výběd odborná porota, ve které bude zasedat například Anna Šišková, Martha Issová nebo Ondřej Brzobohatý. Navíc můžete na www.delicukraren.sk soutěžit o iPody a skvělé balíčky s DELI MINI.

Pobyt s fanoušky DELI:

Fantazii může inspirovat i nová hůl DELI’s letnou příchuťou Café Frappé. Neodolatelná statyinka s karamelem a našlehanou ľadovou kávou. Dopřejte si luxusní zážitek při každém nákupu. Svieža chúts vás odnaží prenesie například do stylovej talianskej kaviarničky… no nie je ten život södzi? Ochutnejte novinku DELI Café Frappé a nechte se unášet dúhou pluna chutí!

DELI Café Frappé (35 g) – doporučená maloobchodní cena 0,35 EUR

O společnosti Nestlé
Nestlé, internazionalá potravinárska spoločnost s ústredím vo Schweizeriscu, vštupla do slovenských výrobků cukrobiniek jako strategický investor in the begin of the 90. rokov 20. storočia. V Slovenskej republike Nestlé vyrábí čokoladové a nečokoladové cukrovinky pod bádzkami ako je ORION, ORION MODRÉ Z NEBA, ORION ŠTUDENTSKÁ PEČAŤ, DELI, MARGOT, BON PARI, JOJO, LENTILKY. Nestlé nabízí na slovenský trh bádžové potraviny aj pod mezinárodními bádžami – statykinky KIT KATokamžité kopání NESCAFEkulinářské produkty MAGGIľľefenskú núznúu NESTLE potravu pro domácí mazlíčky PURINA, FRISKIES a KARINO. Raňajkové cereálie NESTLE ako VČASNOST nebo NESQUIK uveda na trh spolecnost Cereal Partners Czech Republic, comunica podnik Nestlé a General Mills.
___________________________________________________________________________________________

V případě zájmu o více informací kontaktujte:
Ľubomíra Kellerová
záměr btl – PR agentura, Zvolenská 5, 821 09 Bratislava
mobil: +421 904 093 450, tel.: +421 253 414 393
email: lubomira.kellerova@intentpr.eu

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy