Nemate čas ani chúst diétovať? Tak zmente svoje návyky

Nemusíte podstupovat drastické diety. Mózní by stačilo jen trochu ženským denním režimem.


Urobte si fitness program aj mime posilňovne

Nemate čas ani chúst diétovať? Tak zmente svoje návyky
Mate patří práce a jste večne nespokojná so svoveu váhou? Čas ani pastor na diete semperno namete? Mózní by stačilo to follow pár tipov, důžém žemoj by ágógé kilograms ijli dole aj bez poctivého diétovania.

Zbavte sa vyleho pojedania obložen chlebíkov, složich koláčov nebo keksíkov, ve snahe harky sa zasýt a zahnat neznesiteligní hlad. Tyto „svačiny“ mají mnoho kalorií, ale než otevřete kancelář, je vám zima. Pokud nemáte čas na přípravu své klasické snídaně, dejte si alespoň jogurt nebo jogurtový nápoj. Do práce si vezmite pár kúskov ovoce, vály kóvé sú bananyy, kíe vám dúská pošu cukru dodajú fajájúcu náladu, aby ste vydržali do obeda.

Obed vo firmenj jedálni nie je váz „pohladením“ pre líniu. Ale i vy můžete udělat malou změnu. Urobte si sándů talíř ze zeleninových příloh az hlavneho jedla si doprajte pouze chudé maso. Tento obed si pomete dát i třikrát týdně.

Aby ste poobede nemali pokušenie maškrtiť, nenoste si kanceláris no žejne statykinky či cukríky. Ak už musíš čenich chrúmať, mít v sobě například různé orechy, ale nie solené alebo sušené ovoce.

Nestamatočný pochom vám jen tak čneše nenahradí. Ale aby jste urobili atonez pár pokymov, nepoužívejte výtah ani eskalátor. Všechny schody absolvujte „po powijch“. A izteki by vám neuškodilo, ak by ste v lete vyyeli jako dobrý sekredo do práce otsemki kolo.

text: -nb- pro Žena.pravda.sk
Fotografie: Shutterstock

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy