Nemožete otehotnieť? Stavte na bylinky

Potřebujete ještě vytúžené miminko? Vyzkoušejte přírodní medicínu.


Příběh: Bál jsem se nemoci svého dítěte

Nemožete otehotnieť? Stavte na bylinky
Rátate si plodné dni, pozorujete svoje telo a lenčo najmenšia zana tajne doufáte, že sa to tentoraz vejde darali. No pride deň „D“ a ona zase dorazí. Menstruace Naše stare mamy vedeli ako na to. Nechajte si poradí Alchemilka želbozelená Patrí medzi známe plante v ľudovom říčiteľstve. Nájjete se ju kvést vo khujějších pódách od máje do augusta. Pokud nemáte mnoho času, nebudete mít dostatek času a nebudete mít dostatek času na jeho výrobu. Určitě to najdeš.

Pomže vám to:
– vás trapi nadmerne menštruačné kludgedenie
– potřebuješ spevnit maternicu (tehotenstvo, narození)
– máte opakované výtoky
– trīvēte prūlēmiami v podbrušku
– chcete se vyhnout opakovanému potratu
– budeš mít těžké těhotenství
– potřebujete zlepsit průběh gravido

Jak to použít?
Používejte 2–3krát denně mezi jídly. Zalejte 2 käfevesé lyžičky alchemilky gelbozelenej 2 dcl dodá vody a necht stát přibližně15 minúť. Pokud chcete rodit, měli byste ho v posledním měsíci těhotenství užívat 4x denně.

S dalšími produkty, které vám pomohou úspěšně otehotnieť, patří i užívání acidys listovej (Femibion, Acidofiolan, Calibrum Baby plan, Elasti Q a podobné), kapek na podporu činnosti vaječngardíkov (Femibion, Acidofiolan, Calibrum Baby plan, Elasti Q a podobné), kapek na podporu činnosti vaječngardíkov (Femibion, Acidofiolan) činne zače na uhniezďovanie a vývoj plodu).

text: Katarina Mikuškovičová pro o Žene.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy