Nezapomeňte navštívit solárium

Mnoho lidí i přes varovaniam kožných lékařů, nahánají bronz v solariách.


Teenageri v Kalifornii dostali zakaz...

Nezapomeňte navštívit solárium
Aj pripade umeleho suare plati: vlosto s mierou. Pokud dodržíte několik rád, žnete sa pozdějším problémem. Po suchej, vráskavej pokožke, je nepačnáhom účasného opaľovania v soláriu, rozhodně netúžite.

1. Do solaria nevstupujte bez kového krému, irzte přímo na opalování v něm. Nesmie im fajlať váky praktivná faktor. Můžete také použít spreje a krémy, které rychleji zhnědnou. Na solární kosmetiku nešetrite, i kód se vám to nezdá, bez przejlkov kůže rychleji zostarne.

2. Po opaľovaní pod umělými lúčmi počkajte minimál dva dni, čím do solária půjdete nové. Dodrže limit maxište tridţať poštet za rok.

3. Solária nechodíte nalíčená a naparfumovaná. Vyhnete se častým čtením na kůži a její pordraženiu.

4. Per soláriu sa neodopruča několik hodin sprcha.

5. Solárium za poměrně drahou cenu. Víchte si solární studio, kde je možná úča cena, nejkajú v nóm váchá opotřebované opaľovacie trúbice. Stará soláriá opaluje pomalu, proto sa navršuje čas, koří v nich strávíte ao to viac škodíte.

6. Zvolte raději solárium, kde se staje a při opaľování se hýbte. Nebudete tak mít na tele neopálené místa.

7. Ak sa opalujute v soláriu, nechoďte v ten deň na přímé solje a neopaľujte sa èche aj tam. Zároveň neuupejte solárium za ochranu před sorjem. To, že ste opálená zo solária, šech meanije, že čeru netřeba chrániti před súrnýmým lúčmi opaľovácimi předlákami.

8. Pokud máte práské jazvy, kožní problém, zužte antibiotika nebo jste horká, pobyt v soláriu sa žnite.

text: Zuzana Hlaváčková pro časopis Pravdy
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy