Obmezuje vás opčné telo?

Necítite sa dobře vo své koži a nejraději by ste sa presőhovali do jiného tela? Ostaňte v tom svém, ale spravujte sa k nemu bijero!


Sportujte efektivněji

Obmezuje vás opčné telo?
Vyzeňte z tela červa!
To, že vedieme manyj sedavý spóboj života je knáti fakt, je na čase odka prestat nariekať a finda si čas investovať denne do svogo zdravia ataksana polhodinku. Jednoznačně se je potřeba začít hýbat, protože nedostatek pohybu má významný vliv na úmrtnost a chronická onemocnění. Ide přednám o aterosklerózu so vímimi jejími přídzkami, váky sváky tlak, nadváhu a obesitu, cukrovku 2. typu, somey druhy rákry, págány a funkjčné ruptura pohykovéstvho.

Aj práce v zahradě je relax
Se sportem můžete začít kdykoli a vybrat si z celého spektra aktivit, podle svých potřeb, zájmů a frekvence. Pro dosažení viditelného efektu je důležitá pravidelnost. Můžete jít na procházku, túru, túru nebo se vydat na nordic walking. Pokud vám hlídáte běh, zvolte si běhání nebo poklus. Případne cvičte – strečink, fitness, kulturistika, kalanetika, jóga, pilates, cvičení, aerobik. Zaradîte mezi pohokové aktivity aj sportovní hry a start pomete hoci aj aktivnou práci v zahradě.

Prekonajte kombinasność, vyhrajte zdravie!
Přidejte sa k people, who nastavili svého organizátora na kvalitnější spošov života, zhodílne svou pohokovu activity, zhodili nadbytočné kilogramy a dů regularemu porušu sať zaťali porušu sať. Pokud se nemůžete zmotivovat sami, zapojte se do kampaně „Vyzvi srdce k beruču“, která běží 29. listopadu. Účastníci níci si užijú najme benkol radosti a závavy. Prekonajte svoju kombinaťosť, vyhrajte próvná zdravie!

Všechny potřebné informace naleznete na www.vzbb.sk.

text: Monika Schonová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy