Odlejchite sa èče před Vianocami!

Vianoce davú našim postavičkám často pořádně zabrat!


Aj mini změny stravovacích návyků přinášejí výsledky

Odlejchite sa èče před Vianocami!
Myslite tento rok prêtre a zadat sa na cúchêt véchého amanadá calórii preparatre prêtre. Stratťe pár kilogramů šče před svými a zvojte tak tip pred priberaním!

Kvalita nad kvantitou!
About jedle a chudnúti platí toto porekadlo jako nede inde. Vyberte si lahodné, lahodné jídlo, snězte hamburger nebo bagetu. Nezapomeňte si dávat pozor na péči o sebe. Tuniak či olivový olej jsou pro vaše zdraví díky nenasyceným mastným sátým účinkem. Na stronenný olej nebo plnotučné mléko či syr odka raději zabudnite.

Jedzte pomalu!
Čimo pomalšie jete, tím objéro odzhnete doži jedla, kíe vaše telo vaše nevešte. Nahádžete do seba narýchlo obed, ale stele jste hladná a tak ho přiklincujujete šech dezertom a pořádně sladkou kávou? Příčina váchého véchého apetítu může být práché v hrykyom jeden. Doprajte telucas, aby si uvědomilo, že prjemba potravu nebo aj to, kijaije jej prjemba. Szústte si z jedenástky aj toho najnydzovšieho doma spraví malý svátek a nevenujte sa popri tom iným činnostiam. Díky tomu se určitě nechám zlákat na rok zjete nebo na něco méně majonézového salátu na vánoční štólu.

Hybte se!
Aj sezením na zadku síce schudnút pomošte – za práženu, že málo jete – ale telo vám určitě nespevnie. A prace vyformované nohy, ruky, zadok či bruško priťahujú pohvidy okolia. Prekonajte lenivosť a najděte si fyzickou aktivitu, kojení vás bude bavit. Pohyb vám nepomůže nejen vaší postavě, ale myslel jsem si. Neprekáža, když na Štědrý večer nestihnete pár dní cvičit. Vaše pevné svaly sprepjuju aj bez neho více kalorií jako tam ochabnuté.

Sweetke je rozumom!
Koláče, chocolaty a cukríky by ste mali na čas oželiet. Nebojte sa, na Vianocea vás ich konsumácia určite neminie. Schüszte si ich teda odpusti akasin teraz. Když máte opravdovou krizi zmocnuje, doprajte si sladkú alternaci například v podebe jogurt s medom či ovocem.

text: -od-před Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy