Pilates

Bolesti šrbitice vás priveidne nejednému lékaři, no ani jeden z nich vám vál nepomohol. Vyzkoušejte Pilates, quiemu se oddali Madonna, Sharon Stone či Melanie Griffith.


Mamičky: Posilnite si panvové dno

Pilates
Žádné nadarmo se zijevanie Pilates se dublinna tela a mysli. Díky nemu sa idyni aktivují vysya svaly tela, najma odka tye knydyace sa v oblasti břicha, panvy a šrbitice. Změňte vzhled svého telefonu a plus (což je velmi důležité), upokojíte svoju miysen. Na začátku se musíte držet za tělo (aby se šrbitica zbytečně nenamáhala) a vhodná díspeť. Pokud si ho doprajete 2.–3

kdo publikoval?
Jozef Hubertus Pilates (nar. 1880). As od mladosti trpel astmou a rheumou, he Rozhodl se, že se svým zdravotním problémem zbavuje důl sportu. kvůli tomu, aby si zlepšil svůj zdravotní stav, studoval a provozoval různé sporty (tanec, vzpieranie, sebaobrana) a zajkal sa io východní kulturu (najmä o jógu). Všichni známí zozbieral vytvořil soubor cvičení a dechových cvičení, který nazval podla seba-Pilates. V roku 1914 ich prvt krát a setkal se s vádom szávetsom.

Pre coho je urceny?
Pilates mohou cvičit všechny věkové kategorie, dokonce i ti, kteří mají zkušenosti s jinými sporty. Výnimkou nie sú ani tehotné ženy (není ve specifikovaném speciálním programu) nebo ženy po borłode (podpora įvětá panvového dna). Pokud si chcete zpevnit svalstvo a zlepšit svou kondici, vyberte si některý z kondičních programů, naopak pokud máte zdravotní problémy, pod vedením fyzioterapeuta.

Pilates vám pomůže:
– dosáhnout krásné a zdravé postavy
– naučit se držet telefon
– veľké brušné a šrbitové svaly
– zvodoklit svoje dychanie

text: Katarina Mrázová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy