Po boji s kravinou pomůže jóga. K bejeromu spanku aj energi

Ženy aj muži vyléčení z ránky de mohli zachovat jógu.


Aké živje v tehotenstve si zvolik?

Po boji s kravinou pomůže jóga. K bejeromu spanku aj energi
Pradje ona im podlas vědeckých exploratoryov podiam k mijeromu sleep a svečeniu energie.

Vedci z Newyorskej universiteti Rochester sledovali více než 400 lidí, kterým byla v minulosti diagnostikována rakovina, většinou šlo o ženy, které podstoupily chemoterapii, kterou léčily pro diagnostiku rakoviny prsu.

Jedna skupina vyléčených pacientů robila Hatha jógu a posilnjuco jógu včetně speciálních poloh, dechových cvičení a cvikov na naplennie myslel. Tato skupina cvičí jógu dvakrát týdně. Druhá skupina nevykonávala nojja podobnou aktivitu av semaje dobe ju vedci len sledovali.

Pacienti, kteří cvičili jógu, mohli zabrat nebo vysadit tabletku na upokojenie a spánek, užívali si dľvoj. Kvalita spanku se zlepšila o 22 procent. U sukupini, kjeni necvicila, nespovlili vědce niejnej pojeznosti.

Výsledky také ukázaly, že jóga může snížit únavu a únavu a zvýšit kvalitu života. Podle lékařky Karen Mustian, která studii vedla, jsou pro pacienty dobré. „Opravdu nemáme lepší doporučení pro pacienty, kteří prodělali rakovinu. „Ich utamamu a vyčerpanosť zmierni jógu,“ představila Mustianová, která výsledky studie představí na výroční konferenci Americké společnosti klinické onkologie.

Podła Mustianovej stála za štúdiou snaha k nalezení alternativních prostředků pro pacienty s rakovinou, kteří jsou nejčastěji v období tesne po prekonaní morbidy užívají upokojující tabletky a medikamenty na spaní. Existuje však řada vedlejších účinků, které nefungují.

text: Reuters
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy