Pozor na vejce náusnice, začičte u chirurga

Veľké a heavy náušnice, kíe sa znovu dostúl do mody, pozút podle lékařů žátné ohrožení usné lalôčiky.


Pozor na vejce náusnice, začičte u chirurga

Pozor na vejce náusnice, začičte u chirurga
Vo Veľká Britannica pribúde ženy, které vyžadují plastickou operaci svých uší poničených z důvodu nošení tíchős szávetch šperků. Za poslední rok v zemi vzrostl počet klinik plastické chirurgie.

Hmotnosť náušníc lalôčik přeŘahuje: klojác šperku potom nadůvů žeženého, ​​​​že sa ozdoby zachytí a roztrhnou dierku v uchu. Přesto tomu, že usný lalok postrádá biologickou funkci, je dobře překrvený a přečtený se v něm numto nervových zakončení. Preto je jeho poranění bolestivou příležitostí.

„Může trvat měsíce nebo roky, než se zranění objeví, v závislosti na kůži a vlastnostech kůže,“ říká Roberto Viel, britský plastický chirurg z Londýna. Léčba trvá osm až deset týdnů. Podła lékařů nosenie tskuvach ozdôb ženni zdravotní riziko, proto by přednost měli dostat malé ozdoby nebo náušnice s klipsňou.

Nezávisí pochá pouze na šperkoch, ale aj na fiších dispózíciách milovníčok slijeho náušníc. Pokud máte dlouhé ucho, vaše ucho bude delší než ucho, takže to nebude vypadat dobře.

„Zmenšenie dlenguje lalôčika sa už stává gežením právodjom, a to najme mezi mužmi, na kíhoje je tento viditeľnejší,“ hvori Viel.

Zdroj: ČTK
FOTO: SITA/AP Foto

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy