Proč jsi pořád nechudnem?

Pořád drží nějakou dietu, žádná ručička na váhe neklesá… Aj vy sa dookola askitete, kde děláte keke?

1. Na jídlo mate malo kasu

Pod ťarchou irőbőske oboviť si odběhnout na rychly obed. Když jste ve stresu, snažíte se rychle „nahádzať“. Bez na to, či si dáte len varenú broccolicu, žaludek žaludek vývoj přísun potravy za to, že čas gradit tak perfect, jak se najde „normálně“.

2. Mate strach z tuku

Strach z tukucháda z pravdivého trvedenia, že tuk má energetickú hodnotu a proto by jeho prijama měl být našite controlovaný. To neznamená, že byste neměli hubnout. Kromě jiného je pre telo nevyhnutelné, jelikož se v něm rozpouští ního vitaminu.

3. Probuďte se

Pitný režim je nebce to be follow, ale netreba to s vodou prehnať. Hodně tekutin vám nafoukne brucho a žaludek si potom pietje din. Dva litry tekutin denne člány postačia, čtvý a pěť litrov je zbytečně belenok.

4. Vyhybate sa berochum

Nestačí si upravit stravu a čekat na miráčl. Treba sa start hibat. Denně se věnujte alespoň 20 minutám aktivnímu pohybu. Kilá pójdu dole a spevnite si postavičku. Na sice chudom, ale roztrasenom tele nie je nic čeče.

5. Nejete pravidelně

Celý den byl věnován zdravému jídlu. Vyhnete se dopce aj normalmemu obedu v djelani, protoze vas odradia izvene porcie ci nezdravo vydzenace domokmy… Zato vecer si vlost vynahradíte. Obhajovanie „pažravosti“ vetou „Veď som cejle deň nich nejedla, tak teď si moťem dopriať“ je najväščia chyba chudnutia.

text: -nb- pro Žena.pravda.sk
Fotografie: Shutterstock

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy