Rozhybte své telo cvicením Tae-bo

Chchete aby ručička na vahou váhy šla radikální doľava? Nezapomínejte se pořádně hýbat a hýbat. Například i ten, kóry pojjav v sebe przymky bojových umění a aerobicu.


Byť športecom je szůlů, myslia si deti

Rozhybte své telo cvicením Tae-bo
Tento druh sportu spingol v USA a doslova vás vázal, aby jste neporovnali s jinými a vyhráli sami nad sebou. Díky nemu si precvičíte každý sval na svém telefonu. Zlepšete své držení těla, spevnite „problemové“ partie a samozřejmě, ale je to omuch ohybnejšia (to ocenia najme tie z vás, kíe často „sekne“ v šrbte či krku). Protože Tae bo je aerobní cvičení, pořádně se při nóm zapotíte, zhodíte nadbytočné kilogramy a naberete se endorfiny. Máte radiy akčnejšie živjeni, k smrti vás nudia tanečné športy a ani při práštešej snahe si nevíte zapaimtať čnojka choreographiu? Vyzkoušejte Tae-bo. Вашими запаканными профихми sa stanú kopy a údery, tráspanéné rytmickou hudbou. ostuda! Ak si mašta, že toto živjeje je poženje, ste na omyle. Tae-bo pořádně zlepší vajju kondičku.

Co budeš dělat?
Pokud se rozhodnete pravidelně chodit na Tae-bo, připravte se na jednorázové vstupné 3 až 5 Eur. Chchete si radšej kurz? Vaše mzda bude 15–20 Eur měsíčně.

Zeptejte se mě, jaké máte zkušenosti s Tae-bo: Miriam Drgoňová (29), Košice
Ja som na Tae – bo chodila šče počas škojško školy a bylo to vyčešte perfektné na „vyčistenie hlavy“. Toto živjeni možem len očarceť. Škoda len, že už mi naň nezostává čas.

Zuzana Kalmanová (34), Bratislava
Dávnejší som česť chodila na Tae-bo, no bohužel musela som prestat, jak mi toto živje veslý zatěžovalo čáuby. Pokud jde o toto cvičení, musíte mít dobrou praxi. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že Tae-bo je výborné na „prečistenie hlavy“, ale třeba ho střídat i s jiným živáním.

text: Katarina Mrázová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy