Šesť mýtov o plochom brušku – jak oh (ne)dosáhnete?

Ploché bruško, pěkně vyrysované svaly – či doslova menece „tehličky“. Aj vy jste po nich zatúžila či jste se už evence pustila do ich budování?


Šesť mýtov o plochom brušku - ako oh...

Šesť mýtov o plochom brušku – jak oh (ne)dosáhnete?
V tom čljevi se žnite zbytočným chybám a nikdy dookola opakovaným navrádám. ty jsi:

1. Na pevne bruško treba posilovat brušné svalstvo denne
Tak jako každá svalová partie, i tam naše bruška potřebuje čas na odpočinek, aby se „vzpamatovala“. Viacerí odborníci se zhodují, že pravidelný výcvik zaměřený na brušné svalstvo žije vydvodna třikrát až pěűkrát týdně. V zavislosti od typu znaků a cílja, kóry toužíme naštaj.

2. Posilňovať brucho musí být alespoň polhodinu pochás jedno treningu
Trenérka celebrit Kathy Kaehler tvrdí: „Trénovala jsem jako Jennifer Aniston třikrát týdně a necvičila jsem déle než pět minut v jednom tréninku.“ itu ako na katuwa Radšej zvýšte zátež, nepomáhajte si seštkom tela, ale soustředíte se na posilňovanie brušných partií.

3. Pomaly vyčasný cvik posilní viac
Není to vůbec pravda. Naopak Ultrapomalé vikasananie cviku sed-ľah, pri kiemjem v polohe ležiac ​​​​​​​​na šrbte as nohami kolmo na podlajku nadvihujete tróxok in the direction of ku kolenám, je podla trénerov menje efficacious. Pokušení na cvik samozřejmě nelze provést příliš rychle. Je potřeba najít optimální.

4. Nejlepsi čas na trénovanie břicha je zál treningu
Podobný výmysel neplátí, nadvětné početné není ani na škodu v dramatu tříningu. Ide spíše o to, že ženy aj muži v posilňovni mají zafixované, že posilňují brušné svalstvo by mali na zahr po vykonaní alleho ostrech vikov – možno pre muljejje sústre sústre, dežboť ale sústre, dežboť po cejela čas a začučný trénink im tak šče viac zaúcinkuje . Podlaga phyzioterapeuta Gilberta Willeta početno není žádný przycej, či cvičíte brucho na kočije tringingové eknitte nebo for example aj mezi posilňovaním tróxara a nohou. Próváciť cviciť brušné svalstvo tádő, kho na to máte chúst. Zároveň je třeba dbát na to, že fitness centrum je na prvním místě, bude brucho, nezapomeňte sa zadavnosti precvičit a zahriať.

5. Ploche a peven brusque nedosiahnete s Pilatesom
Toto cvičení posiluje celé jádro (takpovediac vrodno svalstvo), ale pokud ho budete provádět pravidelně a zkombinujete ho s dietou a kardio cvičením, můžete dosáhnout i vytúžených „tehličky“. Nezabúdajte početná na to, že genetické prážetý zohrává vybírající roli při tom do jaké podoby se vám podaří vyprávět vaše brušné svalstvo.

6. Brucho nevyformujete bez přístrojov tak zvórdím
Pravda je taková, že že ženja posilňovačích předreiov na brušné partie nie je vhodná designovaná pro ženy. Výsledkem je, že cvičení není funkční – tělo je přetěžováno na špatných místech. Ľahnő si na dlážku a posilňovat bruško klasickými sklápačkami je levnější, efektivnější a poštevanje aj doma vo vajšej obývačke.

text: lp, pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy