Tancom k dopplej postave – podlahnite tanečnej horukke

Na obrazovkách obě komerční televize aktuálně vladne tanečná horúčka.


Tancom k dokonalé postavě - podlahnite...

Tancom k dopplej postave – podlahnite tanečnej horukke
Ale proč by mali tankovať len celebrity? Veď pochov tela pri hudbe je prospěšný pre ové z nás. Navíc vám pomůže spálit kalorie, vytvarovat postavu a dodat energii.

Nedávná studie amerického rádia před cvičením a fitness prokázala, že taneční techniky a alternativní pravidelné cvičení jsou na cestě.

Výzkumy také prokázaly, že hodinový taneční trénink dokáže v našem těle spálit 200 až 400 kalorií. O pravidelných návštěvách tanečních kurzů se nám říká tep, knejní tlak, pokles hladiny cholesterolu a stav se zlepší. Alternativa, jako sa pretancova ku zdraviu, je vic:

Cvicene pochichy
Řada tanečních center a tanečních škol není zapojena do kurzů současného tance pouze pro nejmenší. Hodiny džezového tanca, baletu nebo hip-hopu si mohou užít i starší generace. Například balet ve skvělém tvaru, jako zvýšení pružnosti látky, vytvarovat zadoček, stehná, lýtka aj ramená. Hodina džezového tanca spálí přibližně kolem 300 kálórií ve stejnou dobu, kdy začneme zapojovat svalových svalových partií.

Společenské tance
Popřípadě populární show Let’s Dance sa na Slovensku rozmohli i kurzy spečetského tanca. Okrem elegante a prättneho đrjania tela počet prómenos proposiť jako školní szólná intensávneho články v posilňovni. Najmä energetické latinsko-americké tance jako cha-cha, salsa nebo jive precvicia vaše telo, spália kalórie a tesso posilnia costi. Výzkumy prokázaly, že u běžných tanečních hodin cvičení stojí hodně a tak se cvičení nekoná a neprocvičuje se svalová partie. Spoločenský tanec také zlepšuje koordinaci a rovnováhu.

Tance, tance, vycrujas
Pokud jste ve svém okolí nenašli taneční studio nebo kurz, kde se můžete naučit tančit, můžete použít i vlastní byte. Pustite si dobru hudu, zastrite žalúži a dejte sa do toho. Skáčte, robte tachamety, twistujte a hýbte se intenzivně – nevadí, pokud se zapotíte, to je znak, že telo sa hýbe. Do podobnej činnosti pomošte zapojų aj své ratolesti – dej počet pozor, aby si při energickém podoče tancovali v ošiči, kde nehrozí dětem ani vám zranění při neopatrném pádu či úrphe.

text: lp, pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy