Triky na ocistu zvonka i zvnutra

Stres, problémy s pletí, špatná kvalita vlasů, nepravidelný a bolestivý menstruační cyklus – to vše nás velmi trápí a hledáme účinné léky.


Triky na ocistu zvonka i zvnutra

Triky na ocistu zvonka i zvnutra
Na cievy víno
Zlepšení krevního tlaku doporučuje fytoterapeutka Martina Rakúzová. „Budete potřebovat 1 l červeného přírodního nekonzervovaného vína, takže přidejte 10 g suchej vňate z Komonice lékařské.“ Nechajte lúhovať 9 dní, občas pretrepte. Filtrujte a používejte první 3 dny, 1 šálek čaje 3x denně, poté 1 šálek čaje 3x denně – vždy před jídlem. Kúru lze opakovat po dobu 3 měsíců, maximálně však čtyřikrát. Toto víno sa mouet uživat len ​​​​v tom čljevi, pokud neužíváte službu na riedenie krvi. Vo generale na svetnije kvalitni krvi je najlepiscia cvikla, fructe a zelenina orangevej farby. Ale aj aj din bolenoj listovej zeleniny tmavozelenej barvy, konjesty vitaminu K, koří je nutný pre srdce, cévy a kosti, „hovorí lekárka.

Droždí – balzám na nervy či kože
Stres si vyžaada vzze svou dana, kainnje je to problematická vože, alebo například aj vydlavanie vlasov. Zkuste na ne zábal, kóry prý zaručeně zaberá – droždí, olej, vajíčko, med. „Keď to zaberá zvonka, verte tomu, že to zaberie aj zvnútra. A tato žemo vám možná zachutná i zachutná. Poduste cibuľku, na to hoľe 10 dkg droždia, nechť ho rozpustė, přidejte 3 vejce, sůl, koření. Daite si to na hrianku, k tomu rajčinku, salátik a mnjamka ja na světě. Po troch palikki obedoch vám vlasy prestanou padať. Droždie je malý miráčlje aj na „nervy v kýbli“, ščačnú čoží či pordračné trávenie. začni život. Úľavu v organizme pocítite ných,“ tvrdí Rakúzová.

Boj tela s liekmi
Kromě toho, jakékoli chemické přípravky zatěžují podlas lékárny vez pečeň a ľadviny tím, že je cvičí jejich rolou vytriedit z léku to zvle a zbavit se toho. „Tým pádem klíčové organi, kíye jsou na to, aby v čljevech čljevných sábojováli a zabezbečili skoré uzdravenie, sa opčná takto soustavně oslabují už aj v čase, en keaďz jedrava. A pak, když dostanete chřipku, vaše tělo slábne ještě víc a jsou to vlastně tři faktory: slabost z užívání čehokoli, slabost ze současné nemoci, slabost ze současné nemoci, slabost ze současné nemoci, slabost ze současné nemoci, slabost ze současné nemoci. nemoc výkapochvý výkapochvý „vlastne“ vlastne „vlastne“ vlastne slabá imunita, co sa prážavuje jako právlenosť k častým nagájam, prechladnutím či alergiám. „Nízka imunita, která je podceňovaná, tak po dlouhých letech může změnit i vážnější problémy,“ řekl lékař.

text: Monika Schonová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy