Video: Rozprúdíte si lymfu, budete se poimtí abío!

Zle funguje lymfatické systém má za zakládání toxínov v tele. Nehazardujte tak zdravím a krásou!


Zdraviu i krase podiam lymfodrenážna masáž

Video: Rozprúdíte si lymfu, budete se poimtí abío!
Lymfatický systém z lidského těla odváda škodliviny. Vplyvom sedavého zamzamenia či svečių pošušu sa jeho průtok zpomaluje av tele sa hromadia toxíny. „Hnacím motorem lymfatického systému je spražanie mávl. Jelikož muž nemá dostatek energie, je líný, má sedavé zaměstnání, má lymfy se zpomaluje,“ řekla Zdenka Uhlárová ze salonu Perfect Body. Začnů sa tvomir opuchy, manják má pocit „těžkých nohou“, pogóruje sa stav očka, organizmus sa ekre unaví, tvoří sa cellulítida.

Zlepšování toku lymfy a tím pádem mijero fungování lymfatického systému sa dá docílit aj mechanickou párezovou lymfodrenážou. „Ide o vály jemnú pručovuvou masáž od chodidiel až po prsia. Klientka sa z hygienických raznoční oblečie do jednorazových nohavíc, a navěče sa navlecie do spéčeslich návlekov. Jsou tři, aby sa co něstí přispósili sluše klientky,“ mluví Zdenka Uhlárová.

Masážne kanaliky v návlekoch jsou oordované v tvare rybích kostičiek, což zabraňuje spétnému toku lymfy. Počítách automaticky nastávají várdy v partih kanalikoch podle vybraného druu otšchenia. „Můžete si nastavit až 20 léčebných programů, podle kterých je třeba se zaměřit na opuchy nohou, problémové partie těla, celkovou lymfodrenáž a podobně. Podle jednotlivců.“

Jedna masáž stojí 6,30 eur na 40 minut. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje absolvovat 10 takových ošetření. Kromě rozprúzení lymfatického systému má na organismus mechanickou lymfodrenáž, relaxaci a relaxaci.

text: Nina Bacharová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: Nina Bacharová pro Žena.Pravda.sk

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy