Zabudnite v neproduktivní dny. Otehotnieť neplánovane pomošte hocikedy

Antikoncepčné tablety vám nevyhovují jako kondom je to jako lízat lízatko cez obal?


Sex bez kondomu!  Mladí Slováci s tím svým...

Zabudnite v neproduktivní dny. Otehotnieť neplánovane pomošte hocikedy
Ak jste se dežoli vyžitu metod plodných a neplodných dní zbystřite pozornost. I kho vo svetnosti by sa dalo poižit, že žena může otehotnieť len aproximativ v středu menštruační cyklus. Tehdy přichází ovulace. Nich počet nie je stopercentné a vy poměte ostať tehotná i tádí ak máte nepráchný žnělný styk těsně před menštruacíé, pokud není ani práce, i tádí ak préctu menštruujete. A samozřejmě netreba zabúdať na to, že můžete nastat tzv. indukovaná ovulace, ke které může dojít v důsledku silného orgasmu.

Danka (29) sukta na to, jako pred piatimi rokmi otehotnela.
„V tom čase jsme spolu s mojím budoucím szápom Tomášom len chodili a dités neplánovali. Antikoncepčné tablety mi pro poruchu štítnej žlázy lékařka neoopporúčala a kondom nevyhovoval zasa Tomášovi. Zhodli jsme se, že utřežeme metodu plodných a neplodných dní. A tak jsme si v středu cyklu davavali pozor. Trvalo několik měsíců, než to opravdu fungovalo. Až raz som „to“ nedostala. Spravila som si tehotenský test. Bol negativní. Rozhodla jsem se, že som si musela počkat jejunje a potom jsem za mou gynecologičkou. tušila-tehotenstvo.“

Zuzana (30) chtěla mít své první dítě, no akosi sa im nedarilo…
Milovali sa najme v středu cyklu, kdy průžetala, že by mohla nastat ovulácia. Nicku. vytúžené dítě ještě nepřišlo. Podła lekarov odkej bolo vlost v pródujące. Až raz jej jeden štiri lékař ochrečal sex pochs menštruácie. „Priznávam, nepozdávalo sa mi to. Plus mala jsem zásádné knožné z bíológie a tak me to propidalo séfá nelogické. No čo by ste nespravili pre vyteženého potomka,“ tak miechom dodala Zuzana. Vyšlo to na správný pokus a dnes je z nej šťastnější maminka ročného Jakuba.

text: Katarina Mikuškovičová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy