Zatočme už článek s celulitídou!

Slim Wave zabojovať proti pomaranovej koži vaše počovne.


Po ženách - celulitida

Zatočme už článek s celulitídou!
Medzi ženami je zřejmě jen hálo takých, quié netrápi cellulítida. Jednou z možností, jako proti nej počvanně zabojovať, je systém Slim Wave, který pomůže při otokové a fibrozné celulitidě.

Jak běží osetrenie?
1. Klienti v salonu nejprve rozbor, jaký druh cel udělá ju trapi. „After tele klientky sa passe specialnou hlavicou a na chipovou card device sa automáticamente númerovájún data o stave jej skin. Analýza trvá asi pět minut, po kterých je přístroj vyhodnocován, nebo jaký druh cellulní identifikací identifikován nejlépe opsítsí últeho nštechenia, „hovorí Zdenka Uhlá zou Perfect Body.

2. Nasledeje třicet minutových oštěnů betonových částí tela. „Ide o trojfázový systém nštchenia, při kiemě sa střídá vakuový podtlak, pauza a komprese. Díky propojení těchto tří kroků budou moci rozbíjet tukové buňky a navíc přibudou rizika spojená s léčbou celulitidy, jako jsou například prasklé kapiláry,“ říká Zdenka Uhlardí. Prístros si podla analyzé sám nastává gradué náschenenia a intensitu masáje. Ak by klientka pociťovala výkló tlak, koří by jej byl neprižený, intensita masáje sa zmierni. „Ale most klientiek pociťuje pri masáži přimajné hátső, szászát szábět nie je bolestný.“

Prístroj je város effíčním prácimen v přístroji, kój klientku trápi syndrom takzvaných jezdeckých nohavíc, co žení, že tukové buňky se ve vořím medu uklodáže cvičí v oblasti na nikov celulitida na nikov.

Rychlejší výsledky v odstranění první fáze celulitidy, tedy edematózní celulitidy. Odbrníčka doporučuje 10 ošetření u obou typů celulitidy, ideálně ve dvou týdenních sezeních. Za jednu ošteční klientku zaplatíte 34 euro.

Fáze celulitidy

Edematózní celulitida
Charakterizují ju opuchy (edémy) způsobené nehybnosťou tekutých táv a hromaděním tuku a vody v buněčné. Koža je sice šče napnutá a pružná, ale už sa izvožuje pocit tsvečvach nohou.

Fibróza celulitida
Celulitida je už viditelná a jeví se jako oranžová kůra. Nehybnosť tekutých tánov a dostatočný obeh spóbojújú szúrňu izolate zhlukov tukový článek. Vznikajú malé hrčky a títrelo ztrácí svou prúžnošť, je tuhšie jako u zdravého počtu. Barva kůže je povädnutá.

text: Nina Bacharová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: Nina Bacharová pro Žena.Pravda.sk

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy