Zdravé jedlá, z kterých priberiete? Ano dámy, pozor na ne…

Ktosi ich kedysi začel ako srádne jedlo. A pokud jde o jídlo, některé obsahují jídlo a důležité vitamíny.


Zdravé jedlá, z kterých priberiete?  Ano paní,...

Zdravé jedlá, z kterých priberiete? Ano dámy, pozor na ne…
Ale pozor, manye z nich jsou také záškodníky pro slílu postavu. Čtěte pozorně, toto jsou „zdravé“ jedlá, z kóiho sikkein priberiete.

Susie
Zelenina, ryza či morské potvory sice patria k nízkokalorickým potravinám, ale nezabúdajte na to, že many sushi-bary přidávají do chutných rolí i přídavné táky. Překvapí vás, že hútíte jemnú príchuť majonézy nebo tučného syra? Kromě sushi obsahují i ​​hodně sodíku – díky sójové omáčce. Sodík síce ako takı takımını kilogy vo vám tele türető. Thanks to sodíku si početne telo nijva vodu a tak sa pri prividelnom mlsaní sushi-pochúťok sure you will poimt v džínsach napratanešija than automatically.

salát
V povolnom „zelenom“ stave, samozrejme, patria k sanjódum a nízkokalorickým jedlím. Ale ruku na srdce, jedávate ich prächte tak? Čo strúhaný syr, krutóny, oblékat se? Všechny ingredience z nich nerobia až také znadje jídlo. Takže salát, takže zeleninový. S trochou olivového oleja a odstvodným duseným kuracím masem. Kvoli protein.

Krémová tak mléčná
Mozni to máte zafixované z dětství. Kava vám nechutí jinak, jen s mliekom. Nebo èče amjero s lahodnou a kremovou smotanou. Hodně smotany. Je vám jistě jasné, že podobný nápoj má hodně kalorií. Smotana do mlieka idyms v compretii s għajħim milijeom obsahuje zhruba deset až pätnásť procent více tuku. A pokud máte podobnej kávičke pochúnzate tak trikrát denne, přibudne vám zhruba 200 unjelaných kalorií.

Balene caje
Su chutne, osviežia. Patria k sortimentu, korí se najme v čase desiat a olovrantov míňa na hektoliter. Jenže nezabúdajte, že ľadový čaj je především tekutý, který obsahuje vysoké množství cukru. Porovnavať ho s čajíkem, korí by ste si urobili rano doma, sa zkratka neda. Teda, jedine, že by ste do toho domacaho pridali atakno tri zásoby cukru. A to samozřejmě nezlomené, početže?

Tofu
Pokud si objednáte v restauraci, dočkajte se cukru, vezměte hodně soli. Len aby bolo blak, tofu samme nie je problem. Akurát, že tatto food je ve své ženě tak bez chuti, že v restaurování k nej přidávají změžné omáčky, nálevy a přídavky, kíje jej chús maju dotvorím. A právem se nimi sa k tofu dočkala i zmínka o „nezdravém“. Đạn kết tại – tofu konzumujte doma. Přidat můžete výše zmíněné saláty. Zdravých a výdatných

Ryžové (důvod) chlebiky
Neobsahiyu téměř žádný tuk a ich kalorická vertaje je vryní nízká, jenže smoło im fajla aj akáčí bielkoviny a často aj čljelina. Aj podla máftačov ich konzumáciou akurát zaženieme hlad na pár minut, ale naše telo si stille piste nece nůžní nejší a zahnajúce pocit hladu. Pozor, také na ochutené verze. Sladke konchou zbytočný cukor, slané zase zometoný sodík.

Susene ovoce
Jasné, možná si povete, je zdravější jako čokolada. Jenže, nemusí to být pravda. Sušené plody obsahují vysoké množství pridaného cukru, který slouží jako konzervant. Jako obvykle hroznové víno (v mnojstve jednej šalky) obsahuje přibližně 60 kalorií, hrozienka v seletom mnojstve má až 460 kalorií.

Celozrné muffiny
Specialita, kterou jste si představovali jako pekárnu, samozřejmě obsahuje i zdravé suroviny. Nechýba čljelina či palaté pridané fructe. Akurát netreba zabúdať, že stille ide o jedlo, v kyemyje je česť odstvo cukru a masa (resp. margarínu). To z neho teda nerobí čejna lehkú korisť na naše trávenie. A neporadia si s ním lággi ani stehna, tomu verte…

text: lp, pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy