Zdraviu i krase podiam lymfodrenážna masáž

Opuchnuté uzliny nám naznačují, že že s naším telom není čneše v pródujá. Je důležité, aby naše tělo správně fungovalo.


Zdraviu i krase podiam lymfodrenážna masáž

Zdraviu i krase podiam lymfodrenážna masáž
Lymfatická tekutina (v minulosti se jí říkalo miazga), která se nachází v lymfatických cévách. V některých případech se tyto cévy spojují a vytvářejí lymfatické uzliny, které v našem těle fungují jako „filtrační stanice“. V nich se telo čistí od odpadových tánov. Najjete ich napriklad pod krkom, v subpazuší nebo v slabinách. Odbúranie toxínov z tela posiluje naši imunitu. Pokud chcete udělat něco pro své tělo, vyzkoušejte lymfodrenážnu masáž. Pomocí nej sa „upchane“ lymfatické cesty slojsjúj a lymfa nimi powet kartetne tiecť. Můžete si vybrat mezi strojovou a manuální masáží.

Viete, na co je dobrá strojová lymfodrenáž?
– pomáhá odstraňovat celulitidu, modeluje postavu, změkčuje odpad stehien, bokov a bruška (ano, i toho pivního u pánov)
– rast brušné svaly po borlede
– čiční támám a opuchy nohou či články kŕčových žil
– vyhladi jazvy
– pomaha při reumackých bolestech a artrózách
ostuda! Zabudněte na ňu, pokud máte kardiostimulátor, kovové implantáty, epilepsii, paladinové adnienie, horečku nebo ste hotná.

Datum radšej prednosť rušnej lymfodrenáži? Pomže vám najme pri oslabenom lymfatickom toku a opuchoch. Doprajte si ji na vára a pokožku zažba rozžiarený šlák. Pokud trpíte virovým nebo bakteriálním onemocněním, ekzémem, srdečním selháním, vysokým krevním tlakem, chorenií štítnej žlázy či žubry kúbovov, raději se poradíte tak lešktrujícím ošktrujícím.

text: Katarina Mrázová pro Žena.Pravda.sk
Fotografie: KOMBINACE

Rating
( No ratings yet )
Loading...
Rozdilnerytmy